KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16327126
nr 1632 7126
Henrik Roxström
(1899-1982), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade, oramade. Olja på duk, 38x46,42x52 cm
Henrik Roxström, svensk konstnär född 1899, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:39:02
6/7 22:21:04
Henrik Roxström
Läs mer om Henrik Roxström